3. VšĮ Kelmės ligoninę pasiekė parama iš Prancūzijos

VšĮ Kelmės ligoninę pasiekė parama iš Prancūzijos

2022-12-20 d. VšĮ Kelmės ligoninę pasiekė parama iš Prancūzijos. Su ne pelno siekiančia organizacija AIMA bendradarbiavimas prasidėjo šiais metais. Organizacija specializuojasi socialinėje ir solidarumo ekonomikoje bei pakartotinio medicininių ir profesionalių baldų naudojimo srityse. Įkurta 2002 metais. Pripažinta ESUS (solidarumo socialinio naudingumo sukūrimas), akredituota Prancūzijos ekologinių organizacijų: Valdelia, Ekosistema, Ekologija, Ekologinis mobilumas.

VŠĮ Kelmės ligoninė šios organizacijos pagalba atsinaujins stacionaro skyriuose šiuo metu esančias lovas, jas pakeis elektrinės medicininės lovos. Taip pat gauta 26 pozicijos kitų baldų (spintelės prie pacientų lovų, hidrauliniai maitinimo staleliai, foteliai su pozicionavimo galimybe, vežimėliai, TV ir kt.). Esame dėkingi AIMA organizacijai už paramą. Džiaugiamės sklandžiu bendradarbiavimu.