3. Įgyvendintas projektas ,,Saulės fotovoltinės elektrinės įrengimas ant Kelmės ligoninės pastato stogo“

VšĮ Kelmės ligoninėje baigtas įgyvendinti projektas ,,Saulės fotovoltinės elektrinės įrengimas ant Kelmės  ligoninės pastato stogo“ pagal klimato kaitos programos priemonę ,,Atsinaujinančių energijos išteklių (saulės, vėjo) panaudojimas valstybės, savivaldybių, tradicinių religinių bendruomenių, religinių bendrijų ar centrų elektros energijos poreikiams“.

Projekto finansavimo šaltinis – Valstybės biudžeto lėšos, panaudojant Klimato kaitos programos lėšas. Iš viso sumokėta 139.929,14 Eur, iš kurių: Savivaldybės lėšos SB – 16.211,64 Eur, Aplinkos projektų valdymo agentūros lėšos VB – 118.980,90 Eur, VšĮ Kelmės ligoninės lėšos PSDF – 4.736,60 Eur.

Fotovoltinės elektrinės galia 149, 85 kWp, kurios įrengimo darbus atliko UAB ,,Ekoenergas“ komanda.

Galime pasidžiaugti funkcionuojančia ir jau pirmąją elektros energiją pagaminusia fotovoltinės elektrine.