Galerija

2021-11-15 paminėtas gydytojo kardiologo A. Petrovo gražus jubiliejus. Pasveikinti atvyko Kelmės rajono savivaldybės meras I. Petkevičius, mero pavaduotojas E. Ūksas, įteiktas Kelmės rajono savivaldybės padėkos raštas. Sveikinimo žodžius tarė ir kolektyvas, įteiktas Kelmės ligoninės direktorės E. Brazienės padėkos raštas.

Didžiuojamės, kad mūsų įstaigoje dirba tokios aukštos kvalifikacijos, ilgametę patirtį turintis ir pacientų pagarbą užsitarnavęs gydytojas. Gerbiamam gydytojui kardiologui A. Petrovui linkime didžiausios sveikatos ir dėkojame už nuoširdų ir kilnų darbą. Ačiū, kad esate su mumis.


JAV ambasada Vilniuje organizavo susitikimą su ligoninių darbuotojais, dirbusiais su COVID-19 sergančiais pacientais. Susitikime dalyvavo sveikatos apsaugos ministras A. Dulkys, buvo pagerbta mūsų įstaigos darbuotoja, vidaus ligų skyriaus vedėja, kuri dirbo COVID-19 poskyryje A. Tvarušytė -Cvirkienė


Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriuje 2021-07-20 d. personalas dalyvavo pristatant ventiliacijos aparatą, skirtą žmonėms, kurie kvėpuoja patys (spontaniškai), bet silpnai arba patys negali kvėpuoti visai, kvėpavimas gali būti palaikomas mechaniškai.


2021-07-15 d. VšĮ Kelmės ligoninėje vyko personalo mokymai tema „Pirmoji medicinos pagalba“, skirti bendrosios praktikos slaugytojams, gydytojams ir kitam personalui. Virš 90 VšĮ Kelmės ligoninės darbuotojų atnaujino turimas žinias ir pirmosios medicinos pagalbos principus.


Hortenzijų žiedai Kelmės ligoninėje… Ačiū visiems sodinusiems su šiluma, gėriu ir viltimi.


2021-05-13 Lietuvoje minima buhalterių profesijos šventė. VšĮ Kelmės ligoninės buhalterijos darbuotojos prie pasodintos pušelės.


2021-05-12 VšĮ Kelmės ligoninėje paminėta Tarptautinė slaugytojų diena. Nuoširdžiai dėkojame Jums už kantrybę ir pasiaukojimą darbe.

Teksto dydis
Kontrastas